SVATYNĚ TYRKYSU

Setkání přátel maysko-toltécké vize 

4-denní  pobytový seminář

SVATYNĚ TYRKYSU

Od 26. 9. do 29. 9. 2023

Klokočí, Turnov, Český Ráj

Provází:

Don Carlos Jesús Castillejos

(Mexiko) 

Svatyně Srdce je jako otevřený prostor, tyrkysové jeviště, ve kterém se všem bytostem odhalují prapůvodní obrazy existence.

Vstupování do Svatyně v souladu s rytmem dne a noci nás seznamuje s Tichem, vědomým léčivým sněním a s posvátností všedních dnů.

Takto jsme jsme byli poučeni od nadčasových šamanů a šamanek – léčitelů a léčitelek, jejichž Toltéckou vizi na cestě poznání sdílíme.

«Vstupte a prozkoumejte Svatyni Tyrkysu» je jejich instrukcí i věnováním, abychom si připomněli náš nekonečný potenciál.

Po způsobu našich předků tedy věnujeme.

Pokud ti chybí stabilita, obejmi zemi. Pokud se cítíš zabředle, obejmi vodní proudy. Jestli hledáš klid, obejmi jezero. Pokud tvůj život potřebuje vášeň, obejmi oheň, slunce. Pokud si tvůj život žádá inspiraci, obejmi vítr ve svém dechu. Jestli tvůj život potřebuje odpoutání obejmi otevřené prostory, široká údolí. Obejmi obrazy přírody a objev její medicínu. Jsou velkými léčitelkami.

                                                           –   Carlos Jesús Castillejos “Neznámí na cestě»

Zaměření semináře:

–  Předání pradávné moudrosti Maysko-Toltécké vize

–  Praktická cvičení inspirovaná manuálem vědomého snění Svatyně Tyrkysu 

–  Prohlubování umění vědomého snění a rekapitulace

–  Aktualizovat umění věnování

–  Rozpoznat a integrovat elementární rovnováhu našeho ekosystému.

–  Magické pohyby Kahlay (zpřítomnění energetického těla)

–  Krátká poutní cesta Českým Ráje (okolí Klokočských skal)

–  Ceremonie kakaa, oslava, sdílení společného časoprostoru 

 

Kontaktní email: paraarupa@gmail.com

Tel.whatsap:  +34 696610036 – Arupa
Telefon ČR: 777 258 489 – Libor

www.nahualli.cz 

Domovský web (ve španělštině)
www.nahualli.com

Svatyně Tyrkysu

Pobytový seminář

Od čtvrtka 26. září do neděle 29. září 2024 

Příspěvek : 11.500 Kč 

(nezahrnuje ubytování)

Příjezd je ve čtvrtek během dne na adrese domku Mindfullife,  Klokočí 49, Turnov. 
Seminář začně 26.9. v podvečer v podkrovním sále kolem 17. hodiny (bude upřesněno).  V neděli dopoledne po snídani se rozloučíme. 

Jedná se o neziskovou akci, cena je kalkulována na základě reálných nákladů. Po vyplnění FORMULÁŘE ZDE  je třeba uhradit zálohu 3000 Kč.  Při vyplnění formuláře si prosím zvolte typ ubytování dle vašich potřeb a předností – info níže. 

SEMINÁŘ SVATYNĚ TYRKYSU je inspirován čerstvě vydanou knihou jež bude přeložena do českého jazyka a k dispozici k zakoupení na místě. Po dokončení překladu bude kniha v pdf verzi k dispozici ke stažení zdarma na tomto webu v oddělení KNIHOVNA – knihy ke stažení.  Svatyně Tyrkysu je praktickým manuálem instrukcí k prohloubení vědomého snění  bude Donem Carlosem sdíleno poprvé.

Předání poznání, jídlo, ceremonie, potní chýše, květiny, vůně a barvy jsou zahrnuty v hodnotě semináře. V ceně je večeře ve čtvrtek 26.9. a snídaně v neděli 29.9.

Akce je otevřená, vítáni jsou všichni praktikanti y nepraktikanti čtyř směrů. 

Bude ceremonie kakaa, krátké putování po okolí…a jako vždy budeme slavit a společně sdílet. 

Ubytování tentokrát není zahrnuto v ceně, jelikož každý to chce jinak…. Máme pronajatý celý prostor Centra Kairos, kde je k dispozici 17 lůžek ve společném ubytování a kde se budeme i vegetariánsky stravovat.  Kairos je vzdálen od sálu Mindfullife asi 10 minut chůzí. Kairos má 3 dvoulůžáky, jeden čtyřlůžák a jeden sedmilůžkový. Spát ale prý lze také na matracích v meditovně. Ceny jsou dostupné, na webu si můžete omrknout jak to tam vypadá. Rezervace v Kairosu ale přímo se mnou – v registračním formuláři si zvolte jaké ubytko a za kolik co chcete. Pokud tedy si někdo přeje větší komfort a bydlet jinde, může si najít ubytko samostatně dle libosti. Klokočí je ovšem malá vesnička s omezenými ubytovacími možnostmi, což činí místo méně turistické. Kdo si přeje přijet ve svém karavanu, s parkováním není problém…a postavit svůj stan také lze.

Budeme snít v magickém, posvátném prostoru Klokočských skal, v srdci Českého Ráje…obklopení majestátními útvary minerální říše, uprostřed borůvkového háje se budeme přátelit s bytostmi lesa, strážci směrů a budeme mít příležitost rozpoznávat a rekapitulovat paměťové stopy tohoto jedinečného ekosystému … jež byl kdysi pod hladinou oceánu. 

Don Carlos Jesús Castillejos

Spisovatel, básník, mystik a vypravěč příběhů, jež štědře a bezpodmínečně sdílí dědictví májské tradice a poselství toltécké vize. Člověk poznání – naguál – průvodce za hranicemi běžného lidského vnímání. Poutník věčností, který provází a instruuje adepty toužící po poznání pouští Wirikuta téměř 30 let.

Narodil se ve městě Macuspana ve státě Tabasco na jihovýchodě Mexika. Po matce je májského původu a Zapoték po otci.

V současné době působí jako průvodce a učitel Mexiku, v zemích Jižní Ameriky i v Evropě, kde předává své hluboké vědění a znalosti praktik jako je například Rekapitulace, Vědomé Snění, máyský kalendář, pobyt ve tmě a magická gesta Kahlay.

Don Carlos J. Castillejos je příkladem naprosté integrace toltéckého vědění a jeho praktické aplikace v běžném životě, tedy umění žít zlehka a vyrovnaně. 

Více informací

Adresa akce:

Klokočí 49, Turnov, 511 01, Český Ráj

Kontakt:

Arupa: + 34 696610036

paraarupa@gmail.com

 

Deja un comentario