Online akce

 

V tomto večerním online semináři budeme v uklidňující atmosféře míru a pohody naslouchat hlasu našeho srdce a odhalovat tajemství otevřeného prostoru, naší přirozené podstaty. Vize Toltéků je způsob nahlížení na svět očima univerzální, všeobjímající jednoty. Víš, co říká tvé srdce? Máš odvahu naslouchat, žít a tvořit smysluplně?

————-

Toltéka ví, že všechny cesty mají jedno společné – nikam nevedou. Je tedy moudřejší jít po cestě, jež naplňuje naše srdce radostí, jasem a pohodou, tedy kráčet s lehkostí poutníka. Toltéka je pragmatik, své poznání bez odkladu integruje do běžného života.

Přímá zkušenost tohoto esenciálního vědění má moc od prazákladu změnit způsob vnímání reality, osvobodit se od tíhy osobní důležitosti a pomáhá nám tak naplnit vzácný čas, který máme k dispozici na tomto světě smysluplnou tvorbou.

Don Carlos Jesús Castillejos, člověk poznání, toltéka – průvodce za hranicemi běžného lidského vnímání. Spisovatel, básník, mystik a vypravěč příběhů, jež štědře sdílí dědictví máysko-toltécké vize.

Večer bude veden ve španělském jazyce s překladem do češtiny. Tuto akci organizuje Peter Bartal společně s Nahualli

Orientační čas tohoto online setkání je 1, 5 hodiny

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom.  Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na online seminář. 

Meeting ID: 881 2426 3968

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace. 

 

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč 

Příspěvek pošlete na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte:Vize Toltéků 

Děkujeme za podporu naší činnosti. 

Zveme vás na 1. online setkání Dona Carlose s Lamou Lenou na téma 

Význam Symbolů

27.března ve 20 hod.

Odkaz k připojení bude brzy publikován ZDE:

 

 

 

Lama Lena (Yeshe Kaytup) je známou učitelkou meditace Přímého uvedení do přirozenosti mysli  (Dzogčen & Mahamudra), držitelkou několika linií tradic tibetského budhismu. Její neformální styl výuky je precizní a přímý.

Lana Lena je velmi váženou učitelkou studentů po celém světě, zejména pro svou vyjímečnou schopnost sdílet hluboké a málo přístupné nauky (jako je např.dzogčen) jasným způsobem a se smyslem pro humor 

Info: https://lamalenateachings.com/

Setkání Kultur a Tradic jsou zdarma a přístupné všem, odkaz lze proto volně sdílet. 

K poslechu překladu je třeba mít staženou aktualizovanou verzi aplikace zoom a zvolit si «český překlad» skrze ikonku – zeměkouli ve spodní části obrazovky. Nejlépe přihlásit se pár minut před začátkem

Zveme vás na 2. online setkání Dona Carlose Castillejose s přímými žáky C. Castanedy: Aerin Alexander a Miles Reid. Téma setkání jsou šamanské techniky a medicína naguála.
 
Středa 10. března ve 20:00
simultánní překlad zajištěn 
 
Join Zoom Meeting
https://beingenergy.zoom.us/j/88418771191...
Meeting ID: 884 1877 1191
Passcode: LIBERTAD
 
Setkání Kultur a Tradic jsou zdarma a přístupné všem, odkaz lze proto volně sdílet. 
Více info: www.nahualli.cz
Další odkazy:   
Aerin Alexander a Miles Reid: https://energylifesciences.com/es/
 
K možnosti poslechu překladu je třeba mít staženou aktualizovanou verzi aplikace zoom a zvolit si «český překlad» skrze ikonku – zeměkouli ve spodní části obrazovky. Nejlépe přihlásit se pár minut před začátkem setkání.
Setkání kultur a tradic: 
 

Don Carlos Jesús Castillejos a žáci Carlose Castanedy: 

  Miles Reid y Aerin Alexander.

28. ledna 2021 v 19:00 hod.

 

V tomto vyjímečném setkání budeme praktikovat magické pohyby vhodné k rozšíření vnímání a možností vědomého snění.  Aktualizace a praktické tipy, jak zvládat konkrétní situace v současném období radikálních změn. 
Simultálnní překlad  v českém jazyce a do angličtiny zajištěn. Účast je bezplatná. 
 
Odkaz: 
 
Meeting ID: 810 0860 8910
Passcode: LIBERTAD
 
Zde je odkaz na webové stránky Milese a Aerin, pokud se chcete dozvědět  více:   https://energylifesciences.com/es/beingenergy/

Deja un comentario