Akce v České Republice

Zveme vás na jedinečnou příležitost seznámit se s prazákladem všech nauk a tradic a prožít přímou zkušenost tohoto vědění ze samého zdroje – od toltéckého mistra – člověka poznání, jež nám přiblíží ancestrální moudrost naguálů.

Při tomto již druhém setkání budou podrobněji přiblížena čtyři mistrovská umění toltéků, seznámíme se s esencí dvaceti naguálů, magické pohyby nás uvolní a nabijí energií, potní chýše očistí, společně oslavíme májský Nový rok a na závěr, při ceremonii kakaa, budeme mít příležitost odevzat svou víru v osobní historii.

Osobnost Dona Carlose a kmenová linie naguálů, ze které pochází, nás inspiruje dotekem ‘jiné skutečnosti´, jež má moc radikálně změnit naučený způsob vnímání světa.

Bližší informace

 


 

V rámci májské kosmovize energie kakaa otevírá prostor k širšímu vnímání a otevírá srdce k ohleduplnější a láskyplné vizi. Uklidňuje, rozjasňuje mysl, jež naslouchá svému srdci. Kakao nás zve k prožívání a vyjadřování náklonnosti ve spojení se vším kolem nás. Podporuje emociální rovnováhu, uzdravuje vztahy s bližními a je medicínou pro tělo y pro duši.

Bližší informace